Apie mus

   

       Batukai dėl kurių verta pradėti vaikščioti...


SVEIKI ATVYKĘ Į MŪSŲ PARDUOTUVĘ!

Oficialus Mrugala, Porto ir Pablosky ortopedinės vaikiškos rankų darbo avalynės atstovas ir platintojas Lietuvoje.

Rankų darbo odiniai ortopediniai batai vaikams internetu.

 

Jau 31 metus, Mrugala šeima gamina sveikus ir gražius batus vaikams.

Pirmieji gyvenimo metai yra labai svarbūs vaiko pėdų vystymuisi. Mrugala ir Porto avalynė palaiko normalų vaikų kojų augimą, todėl vėliau gyvenime jiems sumažėja pėdų ligų ir problemų rizika.

Mrugala batukai gaminami rankomis nedidelėje šeimos gamykloje Lenkijoje, todėl atsakingai kontroliuojamas visas eigos procesas. Gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės ES sertifikuotos žaliavos, kad batai liktų saugūs vaikams ir juose nebūtų jokių kenksmingų medžiagų. Klientai, kurie vertina aukštą kokybę bei įdomų dizainą, pripažįsta ir pasitiki Mrugala batais. 

PABLOSKY – tai Ispanijos kompanija, gaminanti avalynę, skirtą vaikams ir paaugliams nuo 0 iki 14 metų. Pradėjusi savo veiklą daugiau kaip prieš 40 metų, kompanija griežtai kontroliuoja visą produkcijos pagaminimo procesą. Tai, kartu su nuolatiniu siekiu tobulėti, vystytis ir ieškoti geriausią patogumo ir šiuolaikiško dizaino derinį, leido Pablosky tapti vienai iš pirmaujančių kompanijų vaikiškos avalinės rinkoje. Šiuo metu Pablosky parduoda savo produkciją daugiau kaip 30 pasaulio šalyse. 

Mes siekiame, kad Jūsų vaikučių kojytės išlaikytų taisyklingą formą, o mažieji galėtų džiaugtis spalvingais ir patogiais batukais.